Nissan na Motor Show Poznań 2016


21 Marzec 2016

  Ekstremalne osiągi, siła i innowacje w zakresie bezemisyjnej mobilności to motywy
  przewodnie ekspozycji Nissana na tegorocznej wystawie Motor Show w Poznaniu.

  Jako lider segmentu crossoverów marka zaprezentuje na swoim stoisku prawdziwą bestię
  koncepcyjny model Juke-R 2.0, łączący klasyczne cechy samochodu tego segmentu z
  osiągami na miarę najlepszych samochodów wyścigowych. Na stoisku nie zabraknie także
  całej gamy crossoverów Nissana w łagodniejszym, seryjnym wydaniu.

  W stolicy Wielkopolski Nissan pokaże także nowego Nissana Navara – uhonorowanego prestiżowym tytułem "Międzynarodowego Pick-upa Roku 2016" – który zaledwie kilka tygodniu temu trafił do salonów sprzedaży.

  Ekspozycję uzupełni nowy Nissan LEAF 30 kWh, zapewniający zasięg 250 km na jednym ładowaniu, przewyższając pod tym względem wszystkich konkurentów w swoim segmencie.

  JUKE-R 2.0

  Juke Special EditionJuke-R 2.0 jest supercrossoverem, w którym zgromadzono to, co Nissan ma najlepszego do zaoferowania: innowacyjność wynikającą z kompetencji firmy w segmencie crossoverów oraz emocje gwarantowane przez 600-konny silnik z modelu GT-R.

  Charakterystyczne cechy stylistyczne tego ekstremalnego auta to muskularna sylwetka, liczne elementy wykonane z włókna węglowego, stosowane w autach typowo sportowych wloty powietrza, obręcze kół zaczerpnięte z supersamochodu GT-R oraz kultowy, czarny matowy lakier zarezerwowany dla wersji „R”.

  NOWY NISSAN NAVARA

  Nowy Nissan NP300 NavaraNowy Nissan NP300 Navara wyznacza nowy standard w segmencie pick-upów o ładowności 1 tony, łącząc najlepsze cechy crossoverów Nissana z 80-letnim doświadczeniem firmy w projektowaniu i produkowaniu solidnych pick-upów o przemyślanej konstrukcji.

  Nowy model oferuje komfort i kulturę pracy na miarę crossovera przy jednoczesnym utrzymaniu wyjątkowej sprawności terenowej, wytrzymałości i ładowności, z których słynęła Navara poprzedniej generacji. W solidnej konstrukcji podwozia wprowadzono wiele nowych rozwiązań, w tym między innymi 5-drążkowe zawieszenie tylne, znacznie poprawiające komfort jazdy.

  NOWY ELEKTRYCZNY LEAF 30 kWh

  Nowy Elektryczny Leaf 30 kWhZdobywszy pozycję pioniera sektora dzięki wprowadzonemu do sprzedaży 5 lat temu modelowi LEAF, Nissan nieustająco rozwija swoją ofertę w zakresie bezemisyjnych aut. LEAF nie tylko został uznany Samochodem Roku 2011 – i to na aż trzech kontynentach – ale jest także najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym na świecie. Teraz Nissan po raz kolejny zmienia skalę osiągów i funkcjonalności oraz postrzeganie samochodów elektrycznych, prezentując zmodernizowany model LEAF 30 kWh o zasięgu 250 km, przewyższający pod tym względem wszystkich konkurentów w swoim segmencie.

  Nowy akumulator o pojemności 30 kWh zapewnia większy zasięg bez uszczerbku dla funkcjonalności wnętrza. Model ten ma także dokładnie takie same wymiary zewnętrzne, jak wersja z akumulatorem o pojemności 24 kWh, przy niewielkim wzroście masy, o 21 kilogramów. Efekt? Samochód, który pokona znacznie dłuższy dystans bez ładowania, oferujący taką samą funkcjonalność i walory użytkowe, jak poprzednie wersje.

             Powrót do aktualności
             • Nissan
              Polska

             • YAMA - Autoryzowany
              salon Nissan i Suzuki

             newsletter

             Najnowsze informacje, oferty i promocje wprost na Twój e-mail