Nowy Nissan NP300 Navara Międzynarodowym Pickupem Roku 2016


18 Czerwiec 2015

  • NP300 Navara zdobywa prestiżowy tytuł "Międzynarodowego Pickupa Roku 2016"
  • Produkcja modelu rozpoczęła się w listopadzie w zakładach Nissana w Barcelonie
  • Jurorzy pochwalili doskonale prezentujące się nadwozie i wnętrze, będące nowością w segmencie rozwiązania techniczne, silnik 2.3 dCi oraz imponujące parametry ładowności i uciągu

Nowy Nissan NP300 Navara zdobył zaszczytny tytuł Międzynarodowego Pickupa Roku 2016, nadany mu w trakcie uroczystego wręczenia nagród w Lyonie we Francji.

Wprowadzany właśnie na rynek nowy pickup Nissana pokonał takich rywali, jak Mitsubishi L200 i Ford Ranger. Jurorzy pochwalili model NP300 Navara za znakomite właściwości jezdne na drogach utwardzonych, sprawność terenową, mocny silnik oraz dużą ładowność.

W ramach plebiscytu nowy NP300 Navara przeszedł rygorystyczne testy, w trakcie których oceniano jego sprawność terenową, osiągi oraz stosunek wartości do ceny. Pickupy testowano także pod względem przydatności jako narzędzie pracy, porównując między innymi ich parametry uciągu.

Nowy NP300 Navara oferuje komfort i kulturę pracy na miarę crossovera przy jednoczesnym utrzymaniu wyjątkowej sprawności terenowej, wytrzymałości i ładowności, z których słynęła Navara poprzedniej generacji.

W solidnej konstrukcji podwozia wprowadzono wiele nowych rozwiązań, w tym między innymi pięciodrążkowe zawieszenie tylne w wersji Double Cab, znacznie poprawiające komfort jazdy.

Liczne innowacyjne i przystępne cenowo technologie pokładowe, w tym system kamer 360° (AVM) i system automatycznego hamowania awaryjnego (FEB), podnoszą przyjemność z jazdy i funkcjonalność pojazdu. Są to jednocześnie rozwiązania unikatowe na rynku pickupów.

Powrót do aktualności
  • Nissan
    Polska

  • YAMA - Autoryzowany
    salon Nissan i Suzuki

newsletter

Najnowsze informacje, oferty i promocje wprost na Twój e-mail