Nowy NISSAN QASHQAI w wersji Premiere EditionBannerOtwieramy zamówienia na nowego crossovera Qashqai w wersji Premiere Edition


Visual
Zostań jednym z pierwszych właścicieli Zupełnie Nowego Nissana Qashqai, w limitowanej wersji Premier Edition. Wyróżnia ją dwukolorowe nadwozie i bogaty pakiet zaawansowanych technologii. Nie unikniesz zazdrosnych spojrzeń.

Doświadcz Zupełnie Nowego Nissana Qashqai jako pierwszy. Wersja specjalna Premiere Edition wyposażona jest w dwukolorowe nadwozie oraz w nowoczesne technologie, w tym ProPILOT z Navi-link [1], bezprzewodowy Apple CarPlay [2] i responsywny napęd MILD-HYBRID. [3]

Nissan przedstawia cennik i oficjalnie otwiera zamówienia na nową generację modelu Qashqai w specjalnej wersji Premiere Edition. Pierwsze dostawy do klientów planowane są latem tego roku. W sprzedaży dostępne będą egzemplarze ze 140- i 158-konnym benzynowym silnikiem 1.3 DIG-T z technologią mild hybrid.


Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd


Sylwetka Zupełnie Nowego Nissana Qashqai jest rozpoznawalna dzięki charakterystycznym proporcjom SUV-a, doskonałym oświetleniem w technologii LED i masywnymi 20-calowymi felgami ze stopu metali lekkich. Bogatsza oferta kolorów daje pewność wyróżnienia się z tłumu.

Wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd
Zachwycające rozwiązania


Rozgość się w fotelach ze skóry Nappa (*) z opcją masażu dla przedniego rzędu. Daj się oczarować cyfrowemu wyświetlaczowi i zaawansowanym technologiom łączności. Kiedy doświadczysz jak przestronne jest wnętrze – nie będziesz mógł się mu oprzeć.


Wymiary zewnętrzne i wewnętrzne Nissana Qashqai


Przestronne wnętrze zamknięte w smukłym nadwoziu ułatwi poruszanie się po mieście, a dzięki dużej i łatwo dostępnej przestrzeni bagażowej zmieścisz wszystko, co zechcesz.

W1


W2


Odkryj broszurę i cennik zupełnie Nowego Nissana QASHQAI Premiere Edition


Rozpocznij przygodę i zobacz, jak zupełnie nowy Nissan Qashqai otwiera kolejny rozdział historii crossoverów.


Pobierz broszurę


Pobierz cennikSkontaktuj się z nami i zamów go już dziś


Marker

YAMA Osielsko k./ Bydgoszczy
T.: (52) 360 53 25
E.: sprzedaz@yama.pl


MarkerYAMA Toruń
T.: (56) 650 67 22
E.: office@torun.yama.pl


Lub skorzystaj z Formularza.

  • YAMA - Autoryzowany
    salon Nissan i Suzuki

newsletter

Najnowsze informacje, oferty i promocje wprost na Twój e-mail