YOU+NISSAN ORAZ OBIETNICA NISSANA


YOU+NISSAN

YOU+NISSAN

Rejestrując się na stronie youplusnissan.pl możesz spodziewać się dodatkowych przywilejów i ofert specjalnych. Z przywilejów uczestnictwa w PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM YOU+NISSAN możesz korzystać już po kilku dniach od rejestracji. Otrzymasz specjalną kartę, dostarczaną na podany adres. Zachęcamy do korzystania z pełnej oferty Nissana oraz rejestracji w celu uzyskania:

- upustów gotówkowych 
- rabatów na części
- upustów na robociznę
- bezpłatnego przedłużenia gwarancji
- ofert specjalnych


W ramach YOU+NISSAN pragniemy przedstawić Państwu ofertę OBIETNICA NISSANA oraz PROGRAM LOJALNOŚCIOWY YOU+NISSAN, wraz z którym otrzymasz wszelkie upusty oraz dodatkowe korzyści. Dołącz do szczęśliwych posiadaczy marki Nissan! OFERTY SPECJALNE DLA LOJALNYCH KLIENTÓW

Im starszy jest Twój pojazd, tym wyższe upusty otrzymasz w warsztacie!YOU_PLUS_NISSAN_LOJALNOSC


W sieci serwisowej NISSANA możesz otrzymać nawet 20% rabatu na oferty serwisowe, w zależności od wieku Twojego pojazdu. Jeżeli Twój samochód jest starszy niż 2 lata otrzymasz 10% rabatu, natomiast powyżej 4 lat nawet 20% zniżki na oryginalne części Nissana, oryginalny olej Nissana, a także robociznę przy przeglądach i naprawach (rabatem nie są objęte części do napraw powypadkowych oraz akcesoria).


OBIETNICA NISSANA


BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZYBEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Obiecujemy, że podczas każdej wizyty serwisowej dealer Nissana zaoferuje Ci dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie pozwalające na zachowanie mobilności.
W przypadku wizyt serwisowych umówionych
z wyprzedzeniem zapewnimy Ci możliwość bezpłatnego korzystania z pojazdu zastępczego, aż do zakończenia naprawy. W wybranych placówkach dealerskich i punktach serwisowych dysponujemy nawet samochodami z napędem elektrycznym. Jeżeli nie potrzebujesz samochodu zastępczego, dealer Nissana zaoferuje inne rozwiązanie transportowe.


NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJLEPSZEJ CENIE

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJLEPSZEJ CENIE

Obiecujemy, że Twój Nissan trafi pod skrzydła doświadczonych i profesjonalnych pracowników posiadających wysokie kwalifikacje. Korzystają oni tylko i wyłącznie z oryginalnych części zamiennych marki Nissan. Zapewniamy najlepszy stosunek jakości do ceny. Obiecujemy, że dealer Nissana dostosuje cenę danej usługi do poziomu obowiązującego
w promieniu 10 kilometrów od jego siedziby.BEZTERMINOWA POMOC DROGOWA NISSAN ASSISTANCE

BEZTERMINOWA POMOC DROGOWA NISSAN ASSISTANCE

Obiecujemy opiekę przez 24 godziny, 365 dni w roku, zapewniając możliwość kontynuowania przez Ciebie podróży. 


USŁUGI PODSTAWOWE:
     

- Rozwiązanie problemu przez telefon w przypadku prostych problemów
- Naprawa na miejscu jeśli problemu nie można rozwiązać zdalnie, do klienta wysyłana jest pomoc drogowa Nissan Assistance
- Holowanie do najbliższego dealera Nissana jeśli problemu nie można rozwiązać na miejscu, pomoc drogowa holuje samochód do najbliższego serwisu dealera Nissana

numer_assistance+logoDODATKOWE USŁUGI:

- Umożliwienie kontynuacji podróży przez kierowcę i pasażera, pomoc w dotarciu do miejsca przeznaczenia lub powrocie do domu.
- Samochód zastępczy na maksymalnie 3 dni robocze, by pomóc klientowi zachować mobilność w czasie naprawy jego auta.
- Nocleg do 3 dni roboczych. Jeśli do wypadku doszło
w odległości większej niż 50 km od domu klienta i decyduje się on zaczekać na zakończenie naprawy.
- Sprowadzenie do kraju jeśli klient przebywa za granicą i pojazd
nie może zostać naprawiony w ciągu 3 dni roboczych w autoryzowanej
stacji dealera Nissana, pakiet Nissan Assistance pozwala na 
sprowadzenie do kraju zarówno pasażerów, jak i ich bagażu.BEZPŁATNA KONTROLA STANU POJAZDU

BEZPŁATNA KONTROLA STANU POJAZDU

Obiecujemy, że przed wykonaniem wszelkich praz dealera Nissana przeprowadzi bezpłatną kontrolę stanu technicznego Twojego pojazdu. Otrzymasz dokładną informację, które
z napraw zaleca się wykonać oraz poznasz dokładną ich cenę. Niczym Cię nie zaskoczymy, ponieważ kwota faktury za części oraz robociznę nie przekroczy zaakceptowanego przez Ciebie kosztorysu. Za czynności wykonane bez Twojej zgody nie zostaniesz obciążony fakturą.  
REJESTRACJA 

REJESTRACJA

Jeżeli posiadasz więcej niż jeden pojazd marki Nissan, w menu „Mój garaż” możesz wprowadzić dane wszystkich samochodów w trakcie tego samego procesu rejestracji. System zarejestruje wszystkie Twoje pojazdy.

Program lojalnościowy YOU+NISSAN od dnia 21.05.2018 nie będzie obejmował wydawania karty uczestnika programu. Obecni uczestnicy programu mogą w dalszym ciągu używać swoich kart (chociaż nie jest to wymagane), jednakże nowi uczestnicy nie otrzymają kart uczestnika programu. Nowi, zarówno jak i obecni uczestnicy programu będą w ramach programu otrzymywać jednakowe korzyści.

                                                                                                                                                                  Zarejestruj się w You+Nissan

customer_promise


 

NASZE OBIETNICE NIE MAJĄ DATY WAŻNOŚCI.
JAKO KLIENT NISSANA ZASŁUGUJESZ NA NASZĄ
TROSKĘ ORAZ SZCZERĄ I OTWARTĄ KOMUNIKACJĘ.
OTO NASZA OBIETNICA.  • YAMA - Autoryzowany
    salon Nissan i Suzuki

newsletter

Najnowsze informacje, oferty i promocje wprost na Twój e-mail