SERWIS NISSAN


Dowiedz się czym jest OBIETNICA NISSANA

Naprawiając samochód w serwisie Yama, otrzymasz w standardzie spokój ducha

Oddaj swój samochód w ręce wykwalifikowanych mechaników, którzy stosują oryginalne części Nissana podczas serwisowania i napraw pojazdów. Mamy do dyspozycji wszystkie niezbędne narzędzia do serwisowania i napraw w przypadku awarii lub wypadku. W serwisie Yama dysponujemy najnowszymi technologiami i jesteśmy w stanie zaoferować właściwe rozwiązanie bez względu na sytuację.

Nasze szybkie naprawy obejmują usuwanie wgnieceń, lakierowanie, naprawy przedniej szyby i wymianę części. Przy poważniejszych interwencjach, takich jak naprawy silnika czy skrzyni biegów, proponujemy regenerowane części Nissana, które są przyjazne zarówno dla środowiska, jak i dla kieszeni.

ORYGINALNE CZĘŚCI NISSANA

Mamy dostęp do oryginalnych części Nissana, najlepszych dla samochodów marki Nissan i ich kierowców. Części te są takie same jak części oryginalnie montowane w fabryce, w której powstał Twój samochód.

I pamiętaj: jeśli przyjedziesz swoim Nissanem na przegląd, uzyskasz bezpłatną pomoc Nissan Assistance na okres do kolejnego zaplanowanego przeglądu, nawet jeśli gwarancja Twojego samochodu dobiegła końca.

Konserwacja i naprawy u dealerów Nissana z wykorzystaniem oryginalnych części są objęte 12-miesięczną gwarancją na części i robociznę.

KONSERWACJA POJAZDU

Zgodnie z prawem każdy pojazd musi spełniać minimalne wymogi bezpieczeństwa.

Jeśli Twój Nissan ma [x] lat (a) lub więcej, będzie musiał przejść przegląd, aby zostać dopuszczonym do ruchu.

Przegląd ma na celu upewnienie się, że auto jest w pełni sprawne, nie stanowi zagrożenia, a poziom emisji spalin nie przekracza dozwolonych norm.

Pomożemy Ci nie tylko w umówieniu się na przegląd MOT, ale także wykonamy przegląd przygotowawczy, aby Twój Nissan zdał śpiewająco już za pierwszym razem.

GWARANCJA JAKOŚCI MARKI NISSAN

Nissan troszczy się o Twój samochód także w okresie pogwarancyjnym, aby mógł Ci służyć przez długie lata!

Nissan opracował gamę części przystosowanych do potrzeb starszych aut: Gwarancja jakości marki Nissan. Te niedrogie części wysokiej jakości zostały stworzone dla samochodów marki Nissan w wieku powyżej pięciu lat.

Zgłoszenie serwisowe


Tutaj możecie państwo zgłosić swój samochód na przegląd, w preferowanym przez państwa salonie NISSANA, gwarantujemy szybką odpowiedź naszego serwisanta, bez względu na markę, czy model samochodu, zapraszamy również do korzystania z naszej bogatej oferty części.

  • YAMA - Autoryzowany
    salon Nissan i Suzuki

newsletter

Najnowsze informacje, oferty i promocje wprost na Twój e-mail