Nissan TOWNSTAR

Kompaktowy Nissan Townstar

Nissan E-NV200 był jednym z najczęściej wybieranych kombivanów na rynku. Chociaż jego czas dobiegł końca, zastąpił go nowy Nissan Townstar dostępny w dwóch wersjach, użytkowej i osobowej. Różni je nie tylko przeznaczenie, ale i charakter.

Nissan TOWNSTAR

Townstar VAN to kompaktowy dostawczak wyznaczający nowe standardy w klasie vanów. Posiada najnowsze systemy bezpieczeństwa, opcję łączności oraz funkcję wspomagające kierowcę , które zwykle są dostępne wyłącznie w samochodach osobowych.

Wersja pasażerska została wyposażona w dwa ( wkrótce trzy) rzędy siedzeń i przesuwne drzwi, tak by codzienne wyzwania były jeszcze prostsze. Na docenienie zasługuję pojemny bagażnik, który w połączeniu z kształtem kombivana  daję nam spore możliwości pakowne. Producenci nie zapomnieli również o systemach  wspomagających bezpieczeństwo. Townstar posiada asystenta, który przypomni o zapięciu pasów, rozpozna znaki drogowe czy ostrzeże o samochodach w "martwym polu".

Ponadto obie wersje posiadają możliwość wzbogacenia swojego samochodu detalami, które nadadzą mu indywidualny charakter.