Masywny i elegancki

Design

Charakterystyczna, masywna sylwetka, drapieżny wygląd emanujący wytrzymałością i dusza podróżnika. To cechy, którymi można opisać najnowszy model Nissana.

X-Trail zyskał nowoczesny przód, z szerokim grillem i smukłą linią świateł.  Na uwagę zasługują  muskularne przednie i tylne nadkola.

Tylny słupek przypominający płetwę delfina, idealnie harmonizuje się z nachodzącymi na boki tylnymi światłami, które zostały podzielone, dzięki czemu udało się uzyskać szerszy otwór bagażnika.

X

W kontakcie ze światem

OPCJE ŁĄCZNOŚCI

Nowy X-Trail został wyposażony w wielu asystentów wspomagających kierowcę. Szczególnie warto wyróżnić Nissan Safety Assist, dzięki któremu zamontowane kamery monitorują otoczenie i ostrzegają kierowcę o potencjalnym zagrożeniu, a w nagłych przypadkach potrafi odpowiednio zareagować. System ProPILOT z Navi-link, pozwala na półautonomiczną jazdę na autostradzie i dostosowuję prędkość do warunków panujących na drodze. Warto wspomnieć o dobrze znanym systemie ProPILOT Park, który wspomoże kierowcę podczas parkowania. Auto zostało również wyposażone w wirtualną asystentkę – Amazon Alexa, dzięki której za pomocą komend głosowych, możesz wydać polecenie aby ustawić nawigację, czy połączyć się ze smartfonem.
Wsparcie

Kierowcy

Nowy Nissan X-Trail został skonstruowany na płycie podłogowej CMF-C. Do wykonania nadwozia zastosowano materiały wzmagające wytrzymałość karoserii. Do stworzenia maski, przednich i tylnych drzwi i błotników zostało użyte trwałe aluminium. Na uwagę zasługuję również zamontowany w samochodzie system automatycznego hamowania awaryjnego z funkcją przewidywania ryzyka kolizji.