PISZEMY O NISSANIE - MAMY TAKA PASJĘ

O naszej branży i nowościach w świecie motoryzacji

Nissan to niezwykła marka. To nowoczesny design połączony z tradycją starszą niż same samochody. To umiejętność łączenia pokoleń twórców i docierania do różnych pokoleń odbiorców. To marka, której ciągle udaje się przekraczać granice i wyznaczać trendy zarówno w świecie technologii motoryzacyjnych jak i strategii sprzedażowych i biznesowych. Warto trzymać rękę na pulsie oferty i nowości Nissana - dlatego o tym piszemy. Warto te historie łączyć z naszym regionem - i o tym też piszemy.    
17.05.2023

Nissan Intelligent Choice

Nissan Inteligent Choice to program obejmujący auta, które mają poniżej 7 lat oraz poniżej 150 tys. km przebiegu. Aby zakwalifikować samochód niezbędne jest sprawdzenie historii pojazdu oraz dokonanie szczegółowej inspekcji technicznej. Poznaj wszystkie korzyści wynikające z zakupy samochodu używanego Nissan

05.05.2023

Nissan Ariya - przejście na stronę eklektycznej przyszłości

Nissan ARIYA to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych aut na drodze. Jest to samochód w 100% elektryczny, który łączy w sobie rewolucyjne technologie, elegancki design oraz imponujące osiągi. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia za kierownicą! Nissan ARIYA uzyskał maksymalną ocenę 5 gwiazdek oraz osiągnął imponujący ogólny wynik w teście Green NCAP.

03.05.2022

NISSAN LEAF – W 100% elektryczny samochód

Nissan Leaf to prawdziwy pionier w dziedzinie samochodów elektrycznych, który przedefiniowuje nasze postrzeganie mobilności. Jest symbolem innowacji, zaangażowania ekologicznego i doskonałej technologii. Dzięki Leafowi stajemy na czele ruchu ku zrównoważonej przyszłości.

23.02.2022

Dopłaty do samochodów elektrycznych

Zyskaj do 27 tys. zł w dofinansowaniu na samochód elektryczny. Na pomoc mogą liczyć zarówno osoby prywatne jak i firmy., po spełnieniu określonych warunków.