PISZEMY O NISSANIE - MAMY TAKA PASJĘ

O naszej branży i nowościach w świecie motoryzacji

Nissan to niezwykła marka. To nowoczesny design połączony z tradycją starszą niż same samochody. To umiejętność łączenia pokoleń twórców i docierania do różnych pokoleń odbiorców. To marka, której ciągle udaje się przekraczać granice i wyznaczać trendy zarówno w świecie technologii motoryzacyjnych jak i strategii sprzedażowych i biznesowych. Warto trzymać rękę na pulsie oferty i nowości Nissana - dlatego o tym piszemy. Warto te historie łączyć z naszym regionem - i o tym też piszemy.    
14.06.2023

Nissan Abonament

Nissan Abonament to najprostszy sposób na korzystanie z nowego auta bez konieczności jego zakupu. Dzięki Nissan Abonament możesz cieszyć się nowym Nissanem bez zobowiązań i obaw. Abonament Nissan pozwala na wymianę samochodu na nowy co 24 lub 48 miesięcy, dając Ci możliwość jeżdżenia zawsze najświeższymi modelami.

17.05.2023

Nissan Intelligent Choice

Nissan Inteligent Choice to program obejmujący auta, które mają poniżej 7 lat oraz poniżej 150 tys. km przebiegu. Aby zakwalifikować samochód niezbędne jest sprawdzenie historii pojazdu oraz dokonanie szczegółowej inspekcji technicznej. Poznaj wszystkie korzyści wynikające z zakupy samochodu używanego Nissan

05.05.2023

Nissan Ariya - przejście na stronę eklektycznej przyszłości

Nissan ARIYA to jedno z najnowocześniejszych i najbardziej ekologicznych aut na drodze. Jest to samochód w 100% elektryczny, który łączy w sobie rewolucyjne technologie, elegancki design oraz imponujące osiągi. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia za kierownicą! Nissan ARIYA uzyskał maksymalną ocenę 5 gwiazdek oraz osiągnął imponujący ogólny wynik w teście Green NCAP.

03.05.2022

NISSAN LEAF – W 100% elektryczny samochód

Nissan Leaf to prawdziwy pionier w dziedzinie samochodów elektrycznych, który przedefiniowuje nasze postrzeganie mobilności. Jest symbolem innowacji, zaangażowania ekologicznego i doskonałej technologii. Dzięki Leafowi stajemy na czele ruchu ku zrównoważonej przyszłości.

23.02.2022

Dopłaty do samochodów elektrycznych

Zyskaj do 27 tys. zł w dofinansowaniu na samochód elektryczny. Na pomoc mogą liczyć zarówno osoby prywatne jak i firmy., po spełnieniu określonych warunków.