PISZEMY O NISSANIE - MAMY TAKA PASJĘ

O naszej branży i nowościach w świecie motoryzacji

Nissan to niezwykła marka. To nowoczesny design połączony z tradycją starszą niż same samochody. To umiejętność łączenia pokoleń twórców i docierania do różnych pokoleń odbiorców. To marka, której ciągle udaje się przekraczać granice i wyznaczać trendy zarówno w świecie technologii motoryzacyjnych jak i strategii sprzedażowych i biznesowych. Warto trzymać rękę na pulsie oferty i nowości Nissana - dlatego o tym piszemy. Warto te historie łączyć z naszym regionem - i o tym też piszemy.    
09.05.2022

Sezon na promocje

Poznaj nasze akcje serwisowe.

30.04.2022

Nissan Ariya - Nowy początek ery samochodów elektrycznych

Już wkrótce samochody elektryczne nie będą niczym nadzwyczajnym. Dobrym powodem żeby przesiąść się na elektryka jest Ariya, czyli najnowszy samochód z gamy modelowej Nissana.

28.04.2022

Kompaktowy Nissan Townstar

Nissan E-NV200 był jednym z najczęściej wybieranych kombivanów na rynku. Chociaż jego czas dobiegł końca, zastąpił go nowy Nissan Townstar dostępny w dwóch wersjach, użytkowej i osobowej. Różni je nie tylko przeznaczenie, ale i charakter.

11.01.2022

Nowy Nissan QASHQAI z maksymalną ilością gwiazdek w teście bezpieczeństwa NCAP

Każdego roku niezależna organizacja Euro NCAP (Europejski Program Oceny Nowych Samochodów) przyznaję nagrodę na podstawie łącznej oceny w trzech kategoriach. Ochrony pasażerów, pieszych oraz skuteczności systemów wspomagających bezpieczeństwo. W tym roku najlepiej zaprezentował się Nissan Qashqai, otrzymując jeden z lepszych wyników w testach przeprowadzonych z zgodnie nowym protokołem na lata 2020-2022.

03.12.2021

Dopłaty do samochodów elektrycznych

Zyskaj do 27 tys. zł w dofinansowaniu na samochód elektryczny. Na pomoc mogą liczyć zarówno osoby prywatne jak i firmy., po spełnieniu określonych warunków.