Używany/ Pewny / Twój

Nissan Intelligent Choice

Nissan Inteligent Choice to program obejmujący auta, które mają poniżej 7 lat oraz poniżej 150 tys. km przebiegu. Aby zakwalifikować samochód niezbędne jest sprawdzenie historii pojazdu oraz dokonanie szczegółowej inspekcji technicznej. Poznaj wszystkie korzyści wynikające z zakupy samochodu używanego Nissan

gama samochód nissan

Gwarancja 12 miesięcy 

Każdy samochód jest objęty gwarancją zatwierdzoną przez producenta na okres, co najmniej 12 miesięcy. Warunkiem gwarancji jest serwisowanie samochodu zgodnie z wytycznymi. Gwarancje można przedłużyć na kolejne 12msc. Obowiązuje w całej Europie.

Kontrola 100 punktów 

 Samochody są poddawane kontroli, by upewnić się, że spełniają nasze standardy. Technicy sprawdzają m.in. silnik, skrzynię biegów, zawieszenie, układ elektryczny, hamulce oraz wiele innych. (100 punktów w przypadku samochodów z silnikiem spalinowym, 115 w przypadku samochodów elektrycznych).

Sprawdzona historia

Przed zakwalifikowaniem do programu Nissan Inteligent Choice, sprawdzamy jego historie serwisową. Upewniamy się, że nie figuruje w bazach skradzionych pojazdów oraz że numer VIN i przebieg jest zgodny z urzędowym rejestrem.
Jazda próbna bez zobowiązań

Możliwość odbycia jazdy próbnej dowolnym samochodem, po wcześniejszym ustaleniu terminu

Satysfakcja lub wymiana

Oferujemy możliwość wymiany w ciągu 7 dni / 1000 km, niezależnie od przyczyny, jeśli samochód nie spełni Twoich oczekiwań.

Program rabatowy

Kupując samochód z programu  Nissan Inteligent Choice klient otrzymuje obowiązującą 12 miesięcy od zakupu 20% zniżkę na wszystkie akcesoria oraz może przystąpić do programu lojalnościowego YOU+NISSAN, obniżającego koszty serwisowania.Atrakcyjne warunki finansowania

Oferujemy korzystne warunki finansowania zakupu (leasing i kredyt)

Bezpłatny samochód zastępczy

W ramach warunków programu Obietnica Nissana klient otrzyma na czas przeglądu/naprawy bezpłatny samochód zastępczy.

Bezpłatna pomoc drogowa 24/7 

W razie wypadku lub awarii, zgodnie z warunkami programu Obietnica Nissana klient może skorzystać z bezpłatnej pomocy drogowej NISSAN ASSISTANCE.