Kompleksowa pomoc - mamy to z serca

Serwis mechaniczny

Yama Serwis Nissan Bydgoszcz i Yama Serwis Nissan Toruń to autoryzowane punkty marki Nissan, wyposażone w nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające naprawy i konserwacje zgodne z technologią używaną w fabrykach producenta. Wybierając autoryzowane punkty jak nasz, Klienci zyskują dodatkowe korzyści w postaci pakietów gwarancyjnych i usług ponaprawczych.

Stawiamy na jakość

Oryginalne części Nissan

W serwisach Yama wykonujemy naprawy z użyciem oryginalnych części i technologii Nissana. Jest to w całości udokumentowane, co jest szczególnie ważne w takich procesach jak likwidacja szkody komunikacyjnej. Dzięki temu wartość pojazdu nie ulega redukcji po szkodzie. W przypadku zaawansowanych prac, takich jak naprawy silnika czy skrzyni biegów proponujemy regenerowane części Nissana, które są przyjazne zarówno dla środowiska, jak i dla kieszeni. Nissan opracował również rozwiązania przystosowane do potrzeb starszych aut. To niedrogie części wysokiej jakości stworzone dla samochodów w wieku powyżej pięciu lat.

Zadbamy o Twoje auto

Konserwacja pojazdu

Zgodnie z prawem każdy pojazd wyjeżdżający na drogi publiczne musi spełniać minimalne wymogi bezpieczeństwa. Jeśli Twój Nissan ma [x] lat lub więcej, będzie musiał przejść przegląd, aby zostać dopuszczony do ruchu. Przegląd ma na celu upewnienie się, że auto jest w pełni sprawne, nie stanowi zagrożenia, a poziom emisji spalin nie przekracza dozwolonych norm. Pomożemy Ci nie tylko w umówieniu się na przegląd MOT, ale także wykonamy przegląd przygotowawczy, aby Twój Nissan zdał śpiewająco już za pierwszym razem.

Mamy coś więcej

Gwarancja jakości marki Nissan

Korzystając z autoryzowanych punktów marki Nissan, takich jak Serwis Yama masz również możliwość skorzystania z preferencyjnych usług dodatkowych. Korzystając z przeglądów technicznych i przygotowawczych otrzymujesz bezpłatną pomoc Nissan Assistance na okres do kolejnego zaplanowanego przeglądu, nawet jeśli gwarancja Twojego samochodu dobiegła końca. Większość napraw i konserwacji wykonane w naszym serwisie jest objęte 12-miesięczną gwarancją na części i robociznę. O inne korzyści programu Gwarancji jakości marki Nissan zapytaj naszego doradcę.

Fachowcy na pokładzie

Wykwalifikowany zespół mechaników

Marka Nissan to opatentowane rozwiązania technologiczne wymagające wiedzy i szkoleń dla fachowców przypominających te, które przechodzą specjaliści w fabrykach Nissana. W naszych zespołach technicznych pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami zdobytymi na wewnętrznych szkoleniach Nissana. To dzięki ich kompetencjom i umiejętnościom marka potwierdza prawidłowy serwis, konserwację i naprawę aut nie powodujące utraty wartości pojazdu. (Przed każdą naprawą w nieautoryzowanym serwisie upewnij się, że jego mechanicy znają się na rzeczy, a swoją wiedzę czerpią wprost od producenta).

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami