PRZYGOTOWANI NA WSZYSTKO

Autoryzowane usługi Yama

Czym jest obietnica Nissana? - To pewność i poczucie bezpieczeństwa budowane dzięki strategiom kompleksowej obsługi użytkowników marki. Obok  bardzo dobrze przygotowanej ścieżki zakupowej, filarem strategii pewności Nissana jest serwis, dedykowane pakiety ubezpieczeń oraz rosnące w siłę, wygodne  i pewne, procedury odkupu i sprzedaży pojazdów używanych.
Kompleksowa pomoc - mamy to z serca

Serwis mechaniczny

Yama Serwis Nissan Bydgoszcz i Yama Serwis Nissan Toruń to autoryzowane punkty marki Nissan, wyposażone w nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające naprawy i konserwacje zgodne z technologią używaną w fabrykach producenta. Wybierając autoryzowane punkty jak nasz, Klienci zyskują dodatkowe korzyści w postaci pakietów gwarancyjnych i usług ponaprawczych.

Wszystko, dokładnie i fachowo

Serwis blacharsko - lakierniczy

Naprawy w serwisie blacharsko-lakierniczym Yama Bydgoszcz to specjalistyczne działania w obrębie karoserii, podwozia i powłok lakieru z zastosowaniem technologii wykorzystywanych i certyfikowanych przez producenta Nissana. Usuwanie wgnieceń, kompleksowe remonty i renowacje, lakierowanie oraz naprawy szyb to tylko niektóre usługi z naszej oferty. Dysponujemy zarówno zapleczem technicznym jak i wykwalifikowanymi specjalistami co umożliwia nam prowadzenie napraw i usuwanie zniszczeń pokolizyjnych.

Części zamienne i akcesoria

Prowadzimy detaliczną i hurtową sprzedaż części oryginalnych, zamiennych oraz regenerowanych. Posiadamy zaplecze magazynowe dzięki, któremu większość części posiadamy na miejscu „od ręki”. Oferujemy również bogatą ofertę akcesoriów.

Krok przed zdarzeniami - takie mamy perspektywy

Ubezpieczenia

Od wielu lat współpracujemy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. W swojej ofercie posiadamy komunikacyjne pakiety ubezpieczeniowe dostosowane do potrzeb użytkowników aut marki Nissan oraz ubezpieczenia specjalne. Realizujemy również pełny proces bezgotówkowego rozliczania szkody komunikacyjnej.

Elastyczne myślenie - taką mamy głowę

Finansowanie

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie finansowania wszystkich samochodów wybranych w naszych salonach. Wiek auta nie ma znaczenia. Nasz doradca pomoże wybrać najlepszą ofertę kredytową, dostosowaną do potrzeb i możliwości oraz załatwi na miejscu wszystkie formalności. Kupującemu pozostaje jedynie zarejestrować auto i wybrać ubezpieczenie.

Nasza obietnica

You+Nissan

You+Nissan to wyjątkowy program lojalnościowy. W ramach niego oferujemy zarówno nowym jak i wieloletnim właścicielom pojazdów, którym wraz z wiekiem wzrasta rabat na oryginalne części zamienne i upust na zakup nowego samochodu.